Jaleno Riley ir Spenserio Mitchello vedama Palangos „Kuršių“ ekipa šventė pergalę tarptautiniame Nacionalinės krepšinio lygos turnyre.

32
34
8
80%
8/10

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 94:76 (15:22, 19:19, 30:20, 30:15) nugalėjo Minsko „Cmoki-2“ krepšininkus.

Nugalėtojams J. Riley pelnė 32 taškus (6/11 dvitaškių, 4/11 tritaškių, 8/10 baudų metimų), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 6 ir atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas, 5 kartus suklydo ir surinko 34 naudingumo balus.

Puikiai talkinęs S. Mitchellas pridėjo 18 taškų (7/9 dvitaškių, 4/4 baudų metimų), 14 atkovotų kamuolių, rezultatyvų perdavimą ir 33 naudingumo balus.

Prieš prasidedant trečiajam kėliniui šeimininkai turėjo 7 taškų deficitą (34:41). Vis tik Aidas Viskontas pataikė dvitaškį, J. Riley surinko 5 taškus paeiliui ir 12:2 spurtavę „Kuršiai“ išsiveržė į priekį – 55:54.

Bangą pagavę palangiškiai nestojo ir ketvirtajame kėlinyje. Grantas Vasiliauskas realizavo baudų metimus, J. Riley pridėjo dvitaškį bei tritaškį, o S. Mitchellas pelnė dar du taškus ir šeimininkų pranašumas išaugo iki dviženklio (76:65).

Iniciatyvos iš rankų nepaleidę „Kuršiai“ dar labiau padidino savo pranašumą bei šventė pelnytą pergalę.

„Kuršiai“: Jalenas Riley 32 (6/11 dvit., 4/11 trit., 8 rez. perd., 6 per. kam., 34 naud. bal.), Spenseris Mitchellas 18 (7/9 dvit., 14 atk. kam., 33 naud. bal.), Olaniyi Akikugbe 14 (6/15 dvit., 9 atk. kam.), Grantas Vasiliauskas 11.

„Cmoki-2“: Ivanas Aladka 15 (3/7 trit.), Andrejus Stabruiskis 14 (6/7 dvit.), Jauhenijus Beliankou 13 (5/9 dvit., 0/4 trit.).