Nuotr.: JSK.lt
Nuotr. JSK.lt

Jonavos „Sintek-Jonavos“ (2-4) ekipa šeštadienį Jonavos arenoje vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse 85:82 (29:21, 20:26, 17:11, 19:24) įveikė Vilniaus „Perlo“ (4-2) ekipą.

19
24
5
67%
4/6

Tai buvo antroji šio sezono Murato Didino auklėtinių pergalė, kuri leido nutraukti keturių iš eilės pralaimėjimų seriją sezono pradžioje.

Pirmajame kėlinyje „Sintek-Jonava“ sėkmingai krovėsi pranašumą (25:13) bei po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai turėjo 8 taškų pranašumą (29:21). Antrojo ketvirčio metu „Perlas“ spurtavo 12:0 ir netrukus jau buvo priekyje (41:37). Jonaviečiai nenuleido rankų ir iki didžiosios pertraukos susigrąžino pranašumą (49:47).

Po didžiosios pertraukos Juozo Ramanausko metimas jonaviečiams leido kiek nutolti (57:49). „Perlas“ bandė vytis šeimininkus (54:57), tačiau M. Didino treniruojamas klubas iki lemiamo kėlinio susikrovė 8 taškų persvarą (66:58).

„Sintek-Jonava“ kontroliavo situaciją didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį, tačiau keli iš eilės pataikyti „Perlo“ tritaškiai atkūrė intrigą (74:77). T. Franklinas atsakė keturiais taškais, baudų metimus realizavo Rytis Juknevičius (83:76).

Paskutinę rungtynių minutę „Sintek-Jonava“ dovanojo progas varžovams keliomis pražangomis, o „Perlas“ realizavo baudų metimus ir priartėjo iki vieno taško (82:83).

T. Franklinas likus žaisti 10 sekundži, realizavo baudų metimus (85:82), o lemiami „Perlo“ tritaškiai tikslo nepasekė.

Rungtynėse tik 10 minučių žaidė „Perlo“ aukštaūgis Einaras Tubutis, kuris patyrė kojos traumą. Puolėjas pelnė 3 taškus ir atkovojo 4 kamuolius, o aikštelę dėl sužeidimo paliko antrajame kėlinyje.

„Sintek-Jonava“: Troy Franklinas 19 (5 per. kam.), Davaunta Thomas 18, Martynas Linkevičius 14 (7 atk. kam.), Augustinas Jankaitis 11 (10 atk. kam.), Juozas Ramanauskas 9 (9 atk. kam.), Rytis Juknevičius 8.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 28 (4/5 dvit., 4/8 trit., 8/8 baudos), Ąžuolas Tubelis 15 (5/6 dvit.), Augustas Marčiulionis 12 (6 atk. kam., 4 per. kam.), Domantas Vilys 11.