Nuotr.: bcmazeikiai.lt
Nuotr. bcmazeikiai.lt

Torrance‘as Rowe‘as įskraidino 7 tolimus metimus, o jo vedami Mažeikių „Ereliai“ (4-4) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) namų rungtynėse 91:86 (23:21, 23:22, 17:23, 28:20) įveikė Telšių „Telšius“ (4-4).

15
23
4
64%
7/11

T. Rowe‘as per 26 minutes pelnė 26 taškus (2/7 dvitaškių, 7/10 tritaškių, 1/3 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

Iki mačo likus mažiau nei 3 minutėms, „Ereliai“ turėjo 5 taškų deficitą (79:84), tačiau šeimininkai rungtynes užbaigė itin galingai.

Prasidėjus paskutinei minutei, „Ereliai“ dar atsilikinėjo 84:86, tačiau tuomet T. Rowe‘as pataikė iš toli, o Karolis Jonuška ir Haroldas Saprykinas pataikė baudų metimus ir įtvirtino šeimininkų pergalę (91:86).

„Erelius“ šiame mače gelbėjo įspūdingas tritaškių pataikymas (13/24, 54 proc.), kuomet „Telšiai“ pataikė 10 tolimų metimų iš 29 (34 proc.).

„Ereliai“: Torrance‘as Rowe‘as 26 (7/10 trit.), Haroldas Saprykinas 15 (2/3 trit.), Tomas Balčiūnas 13 (5/9 dvit.), Tomas Zdanavičius 11 (3/5 dvit.), Darius Griškėnas 10 (2/4 dvit.).

„Telšiai“: Deividas Rasys 19 (5/10 dvit.), Ignas Razutis 17 (4/4 dvit., 3/6 trit.), Ovidijus Kaminskis 12, Juozas Balčiūnas 10 (1/8 trit.).