Nuotr.: bcjonava.lt
Nuotr. bcjonava.lt

Ketvirtąją pergalę devintose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse iškovojo Jonavos „Sintek-Jonava“ (4-5) ekipa išvykoje 99:52 (27:17, 24:6, 26:16, 22:13) sutriuškinusi Molėtų „Ežerūno“ (0-8) krepšininkus.

29
36
63%
5/8
5

Pergalė 47 taškų pranašumu yra didžiausia Jonavos klubo pergalė NKL čempionate, skaičiuojant nuo 2006-07 m. sezono.

Rungtynių pradžioje „Ežerūnas“ bandė kibti į atlapus jonaviečiams bei antroje pirmojo kėlinio pusėje pirmavo 3 taškais (15:12). Tiesa, tai buvo paskutinis kartais dvikovoje, kuomet Molėtų ekipa pirmavo – Jonavos ekipa spurtavo 15:2 ir po pirmojo kėlinio jau pirmavo dviženkle persvara (27:17).

Antrojo kėlinio pradžioje Augustinas Jankaitis pelnė net 10 taškų iš eilės, o „Sintek-Jonava“ surengė dar vieną spurtą (14:2), po kurio jau triuškino „Ežerūną“ (41:19). Iki didžiosios pertraukos Murato Didino auklėtiniai sėkmingai didino savo pranašumą (51:23).

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos – jonaviečiai greitai pasiekė 30 taškų persvaros ribą (57:37), o likus žaisti minutę iki ketvirčio pabaigos ekipas skyrė jau ir 40 taškų (77:37).

Persvarai drastiškai išaugus, net ir ketvirtajame kėlinyje Jonavos ekipa didino pranašumą ir, galų gale, iškovojo pergalę net 47 taškų persvara (99:52).

„Sintek-Jonava“: Troy Franklinas 29 taškai, Augustinas Jankaitis 21, Rimantas Daunys 14, Davaunta Thomas ir Martynas Linkevičius (11 atk. kam.) po 10, Justas Vazalis 8.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 14, Justas Šukelis 9, Eimantas Narušis ir Remigijus Sugintas po 7.