Nuotr.: bcjonava.lt
Nuotr. bcjonava.lt

Penktąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate iškovojo Jonavos „Sintek-Jonava“ (5-7) krepšininkai išvykoje 68:61 (16:18, 18:8, 19:12, 15:23) įveikę Gargždų SC (5-6) klubą.

7
18
17
100%
2/2

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antroje pirmojo kėlinio dalyje po Ernesto Jankaus dvitaškio pirmavo 6 taškais (14:8). Rimanto Daunio pabudinta Jonavos komanda atsigavo ir iki kėlinio pabaigos beveik prisivijo varžovus (16:18).

Didžiąją antrojo kėlinio dalį aikštėje vyko lygių varžovų kova. Likus žaisti mažiau nei tris minutes iki didžiosios pertraukos, „Sintek-Jonava“ surengė spurtą 8:0 bei po pirmosios mačo dalies susikrovė 8 taškų persvarą (34:26).

Jonaviečiai didino savo persvarą trečiajame kėlinyje, kuomet surengė spurtą 10:2 bei nutolo dviženkliu skirtumu (45:35). Ketvirčio pabaigoje dar vienas spurtas (8:0) leido prieš lemiamą kėlinį turėti 15 taškų pranašumą (53:38).

„Gargždų SC“ neketino nusileisti ir ketvirtojo kėlinio metu beveik prisivijo Jonavos klubą (56:58). Tiesa, per likusias dvi žaidimo minutes svečių puolimas atsigavo ir „Sintek-Jonava“ sugebėjo įtvirtinti pergalę rungtynėse (68:61).

„Sintek-Jonava“: Rimantas Daunys 17, Davaunta Thomasas 15, Troy Franklinas 14, Rytis Juknevičius 8.

SC: Arvydas Eitutavičius 18, Laurynas Mikalauskas 14, Simonas Serapinas 10.