Nuotr.: V. Skroblas
Nuotr. V. Skroblas

Be Marijaus Užupio žaidusi Šakių „Vyčio“ (8-3) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) išvykos rungtynėse 70:85 (13:25, 17:23, 22:22, 18:15) neprilygo Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (8-3).

9
15
10
3

M. Užupis nežaidė dėl vakar patirtos traumos rungtynėse prieš Minsko „Cmoki-2“ komandą.

Marijampoliečiai nuo pat rungtynių pradžios ėmė tolti, o pirmieji du užtikrintai laimėti kėliniai leido į ilgąją pertrauką komandai išeiti pirmaujant 48:30.

Lygiai sužaistas trečiasis kėlinys skirtumo tarp komandų nesumažino, o formalumus lemiamame ketvirtyje sutvarkiusi „Sūduva-Mantinga“ iškovojo galingą aštuntąją pergalę rezultatu 85:70.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Aurimas Urbonas. Krepšininkas per 24 minutes pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 2/7 trit., 1/3 baud. met.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 ir atkovojo 1 kamuolį, taip surinkdamas 10 naudingumo balų.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo šiame mače iš Marijaus Užupio kapitono pareigas perėmęs Šarūnas Vingelis, pelnęs 15 taškų (1/4 dvit., 3/6 trit., 4/7 baud. met.), atkovojęs 3 ir perėmęs 1 kamuolį bei atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 13 (6 rez. perd.), Ignas Daukšys (5 atk. kam.) ir Edvinas Jezukevičius (6 atk. kam.) po 11, Gediminas Navickas 10, Antanas Bertašius 6 (9 atk. kam.).

„Vytis“: Šarūnas Vingelis 15, Justas Sakalauskas 14, Paulius Beliavičius 12 (7 atk. kam.).