Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Nuo pirmųjų susitikimo minučių dominavęs Joniškio „Delikatesas“ (8-5) pasiekė triuškinamą pergalę. Roberto Giedraičio auklėtiniai išvykoje 97:57 (27:13, 22:20, 28:14, 20:10) nugalėjo Kauno KTU (3-10) klubą, kuriam tai buvo aštuntoji nesėkmė paeiliui.

22
29
3
70%
7/10

Pirmojo kėlinio viduryje Karolis Lukošiūnas realizavo baudų metimus, Rytis Pipiras bei Rytis Biliartas pridėjo po dvitaškį ir „Delikatesas“ pasileido į 10:0 spurtą, kuris leido susikrauti dviženklį pranašumą (22:9).

Lemiamą smūgį svečiai sudavė po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pradžioje K. Lukošiūnas pasižymėjo tritaškiu, R. Biliartas atseikėjo 5 taškus iš eilės, o Joniškio ekipa laimėjo atkarpą 14:3 ir rungtynių baigtis tapo aiški (63:36).

„Delikateso“ gretose geriausiai pasirodęs R. Biliartas pelnė 22 taškus (7/10 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 5/10 baudų metimų), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, 3 kartus suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

KTU: Julius Kigas 14 (4/7 trit.), Matas Ragauskas 10 (2/9 trit.), Laurynas Miknevičius 8 (4/7 dvit.).

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 22 (7/10 dvit., 7 atk. kam., 29 naud. bal.), Rytis Pipiras 17 (7/11 dvit.), Šarūnas Beniušis 14 (4/4 dvit.), Airidas Giedraitis 11 (3/5 trit.).