Minsko „Cmoki-2“ (7-7) iškovojo pergalę NKL ir Baltarusijos turnyre. Svečiai iš Baltatusijos Šilutėje 75:61 (15:10, 19:12, 21:20, 20:19) įveikė vietos „Šilutę“ (7-7).

Antrajame kėlinyje šeimininkai dar pirmavo (19:18), tačiau „Cmoki-2“ spurtavo 16:0 ir įgijo saugią 15 taškų persvarą (34:19).

Antroje mačo dalyje vaizdas aikštėje nesikeitė ir svečiai užtikrintai žingsniavo iki pergalės, o likus 3 minutėms iki rungtynių pabaigos, Maksimas Liutychas pataikė dvitaškį bei įtvirtino komandos pergalę (69:52).

Abi komandos labai prastai atakavo iš toli – „Cmoki-2“ pataikė 2 tritaškius iš 14 (14 proc.), o „Šilutė“ vos 3 iš 24 (12 proc.).

Pamario klube antrąjį mačą po traumos žaidęs Jeffery Perkinsas per 23 minutes pelnė 13 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

„Šilutė“: Jeffery Perkinsas 13 (6/10 dvit.), Evaldas Džiaugys 9, Dovydas Rimkus 8.

„Cmoki-2“: Yauheni Beliankou 14, Andrejus Stabrouskis 13, Daniilas Barysevičius ir Antonas Vaškevičius po 8.