Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

Galingai pirmąją rungtynių pusę sužaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (11-4) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) įsirašė dar vieną pergalę. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 59:46 (23:13, 16:6, 8:14, 12:13) susitvarkė su dešimtąjį pralaimėjimą paeiliui patyrusiais Kauno KTU (3-11) krepšininkais.

14
23
71%
5/7
9

46 taškai, kurį užfiksavo KTU – nerezultatyviausias pasirodymas šio sezono pasirodymas visoje lygoje. Prieš tai 52 taškus buvo įmetę Molėtų „Ežerūno“ krepšininkai.

Pirmojo kėlinio viduryje Gediminas Navickas sumetė tris baudų metimus, po du taškus pridėjo Edvinas Jezukevičius bei Martynas Zigmantavičius ir ketvirtį atkarpa 13:5 užbaigę svečiai jau turėjo dviženklę persvarą (23:13).

Tuo metu antrajame kėlinyje marijampoliečiai visiškai sustabdė KTU puolimą. Kauniečiai paskutinius taškus ketvirtyje pelnė iki jo pabaigos likus 8 minutėms. Tuo pasinaudojusi „Sūduva-Mantinga“ surengė dar vieną spurtą ir jau prieš ilgąją pertrauką triuškino varžovus 39:19.

Kai jau atrodė, jog rungtynės taip ir baigsis, jas sujaukė kuriozas. Vienas iš krepšininkų atliko tokį stiprų dėjimą, jog sulaužė lanką ir susitikimas užsidelsė. Pagal reglamentą, Kauno klubas turėjo vieną valandą lanko pakeitimui, o tai padarius sėkmingai, mačas buvo pratęstas, tačiau KTU neišsigelbėjo.

KTU: Laurynas Miknevičius 11 (1/8 dvit., 1/5 trit., 6/6 baud.), Matas Ragauskas 9 (1/8 trit.) Gytis Asačiovas ir Adomas Sidarevičius po 8.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 16 (4/10 dvit, 9 atk. kam.), Justinas Jogminas 14 (5/7 dvit.), Edvinas Jezukevičius 9.