Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Šakių „Vytis“ (11-6) savo sirgalių akivaizdoje pagaliau nutraukė dvejų nesėkmingų rungtynių ruožą ir vėl šventė pergalę.

18
40
60%
6/10
19

„Vytis“ savo sirgalių akivaizdoje 88:77 (28:21, 21:18, 25:20, 14:18) pranoko „Telšių“ (9-8) krepšininkus.

Tuo metu Žemaitijos krepšininkams tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Dviženklį pranašumą Šakių krepšininkai krautis pradėjo dar antrojo kėlinio pabaigoje, kai po Karolio Brusoko dvitaškio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio (49:39).

Vėliau „Vytis“ rungtynių kontrolės iš savo rankų nebepaleido – šakiečiai išsaugojo pranašumą ir pergalę.

Būtent K. Brusokas ir buvo sėkmingiausias šių rungtynių žaidėjas. „Vyčio“ centras per 25 minutes spėjo atkovoti 19 kamuolių, o tai yra geriausias rezultatas NKL ne tik šį sezoną, bet ir per pastaruosius trejus metus.

Taip pat K. Brusokas pelnė 18 taškų (6/9 dvit., 6/10 baud. met.), blokavo 2 metimus, išprovokavo 10 pražangų ir surinko net 40 naudingumo balų.

Tiesa, pastarasis centro rodiklis jo karjeroje nėra rekordinis. 2016-aisiais atstovaudamas „Vyčiui“, K. Brusokas žaidė prieš tuometinę „Palangos“ komandą ir fiksavo 47 balų naudingumą.

Karjeros NKL rezultatyvumo rekordą pakartojo ir „Telšių“ atstovas Mindaugas Motuzas, pelnęs 28 taškus (11/14 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud. met.). Anksčiau tokį patį rezultatyvumą jis demonstravo rungtyniaudamas Kauno KTU gretose.

„Vytis“: Karolis Brusokas 18 (19 atk. kam.), Marijus Užupis ir Šarūnas Vingelis po 15, Paulius Beliavičius 14.

„Telšiai“: Mindaugas Motuzas 28, Juozas Balčiūnas 13, Ernestas Bružas 11.