Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Mantas Šernius pasiekė pirmąją pergalę vadovaudamas Kauno „Žalgiriui-2“ (8-9), kuris namuose 89:85 (22:22, 22:27, 19:17, 26:19) palaužė vienus iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderių Palangos „Kuršius“ (12-5).

21
21
63%
5/8
100%
4/4

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, kauniečiai atsiliko 63:66, tačiau Arnas Adomavičius pataikė iš toli, Rokas Jokubaitis prasiveržė link krepšio, o Erikas Venskus pridėjo dar du taškus ir „Žalgiris-2“ įgijo 6 taškų persvarą (76:70).

Vis tik Aurimo Majausko vedami „Kuršiai“ išliko rungtynėse. Puolėjas surinko 4 taškus iš eilės, Jalenas Riley atliko reidą į baudos aikštelę ir paskutinę mačo minutę palangiškių deficitas siekė 4 taškus (81:85). Vis tik A. Adomavičius mačo pabaigoje pataikė 4 baudų metimus iš eilės ir taip įtvirtino jaunųjų žalgiriečių pergalę (89:83).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs A. Adomavičius pelnė 21 tašką (1/1 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

„Žalgiris-2“: Arnas Adomavičius 21 (5/8 trit.), Rokas Jokubaitis 10 (2/7 dvit.), Modestas Kancleris ir Vitalijus Kozys (4/13 metimų) po 9.

„Kuršiai“: Aurimas Majauskas 20 (7/9 dvit., 8 atk. kam., 30 naud. bal.), Jalenas Riley 18 (3/10 trit.), Matas Jucikas 14 (6/7 dvit., 11 atk. kam., 29 naud. bal.), Aidas Viskontas ir Grantas Vasiliauskas po 10.