Permainingose ir atkakliose rungtynėse Kaune „Šilutės“ (8-9) komanda 72:65 (22:14, 19:10, 8:25, 23:16) įveikė Kauno KTU (3-14), kuri patyrė jau 13 nesėkmę iš eilės.

Foto galerija

Po dviejų kėlinių „Šilutė“ turėjo triuškinamą persvarą 41:24, tačiau per trečiąjį ketvirtį KTU panaikino visą savo deficitą ir lemiamą ketvirtį komandos pasitiko esant lygiam rezultatui.

Likus 4 minutėms rezultatas dar buvo lygus 58:58, o tuomet Andrius Gaidys pataikė abi baudas, Mantas Šerkšnas pridėjo dvitaškį, Evaldas Džiaugys surinko 3 taškus ir „Šilutė“ pabėgo 7 taškais (65:58) bei išlaikė savo pranašumą iki mačo pabaigos.

„Šilutės“ komandoje nerungtyniavo du svarbūs žaidėjai: Andrius Globys, šį sezoną renkantis po 11,2 taško, 6,2 atkovoto kamuolio ir 15,2 naudingumo balo, bei Jamillo Powello, kuris pasižymi 12,4 taško vidurkiu.

KTU: Matas Ragauskas 21 (6/6 baudos), Laurynas Miknevičius 12 (6 atk. kam.), Adomas Sidarevičius 9, Motiejus Syminas 8.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 16 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 13, Paulius Gvazdaitis 12 (6/7 dvit.), Jeffery Perkinsas 11 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Andrius Gaidys 10 (9 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 23 naud. bal.).