Aidienas Davisas-Howardas ir Byronas Sanfordas pelnė kiek daugiau nei pusę „Šilutės“ (12-15) taškų, tačiau jų indėlis neišgelbėjo Laimono Eglinsko vadovaujamo klubo dvikovoje su Minsko „Cmoki-2“ (16-11). Lietuvos komanda savo aikštėje pralaimėjo 86:90 (24:26, 25:16, 21:20, 20:24).

18
32
3
9

A. Davisas-Howardas nuo savęs pridėjo 24 taškus (5/9 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos), tuo metu B. Sanfordas pelnė 20 taškų (5/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 7/11 baudos). Pastarasis taip pat dar atkovojo ir perėmė po 6 kamuolius ir išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus.

Baltarusių gretose žibėjo Maksimas Liutyčius, per 31 minutę įmetęs 18 taškų (7/10 dvitaškiai, 4/4 baudos), atkovojęs 9 kamuolius ir įsirašęs 32 taškus.

Iki mačo pabaigos likus 1 minutei ir 40 sekundžių, po trečios B. Sanfordo taiklios baudos paeiliui „Šilutė“ buvo sumažinusi savo atsilikimą iki minimalaus – 80:81, o po šio legionieriaus pataikyto tritaškio šeimininkai netgi pirmavo 83:82.

Kitoje atakoje M. Liutyčius atsakė dviem taškais, B. Sanfordas prametė dvitaškį, Kirylas Chumakou atkovojo kamuolį puolime ir leido „Cmoki-2“ jaustis ramiai – 86:80. Minsko klubo pergalę galiausiai įtvirtino dvi taiklios Ivano Aladkos baudos – 90:84.

„Šilutė“: Aidienas Davisas-Howardas 24, Byronas Sanfordas 20 (6 atk. kam., 6 per. kam.), Evaldas Džiaugys 16.

„Cmoki-2“: Ivanas Aladka 24 (13/14 baudos), Maksimas Liutyčius (9 atk. kam.) ir Andrejus Rahosenka – po 18, Yauheni Beliankou 13, Kirylas Chumakou 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).