Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Kauno „Žalgiris-2“ ekipa (14-15) išvykoje 91:77 (18:17, 26:24, 22:11, 25:25) įveikė toliau buksuojančią Kauno KTU komandą (5-24).

19
24
Blokuoti metimai
3
7

Nors pirmuosius du kėlinius komandos kovėsi taškas į tašką, KTU krepšininkai po ilgosios pertraukos užstrigo.

Jie trečiajame ketvirtyje pelnė vos 11 taškų ir varžovus paleidę į priekį dviženkle persvara, jų pasivyti nebesugebėjo.

„Žalgiris-2“ komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo 19 taškų (8/12 dvit.) pelnęs bei 7 kamuolius atkovojęs Erikas Venskus.

KTU gretose labiausiai išsiskyrė Karolis Sapiega. Jis surinko 17 taškų (4/8 dvit.), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 19, Modestas Kancleris 16 (8 atk. kam.), Lukas Uleckas 12.

KTU: Matas Ragauskas 18, Karolis Sapiega 17, Julius Liesis 11.