Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Šakių „Vytis“ (25-7) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato susitikime šventė pergalę, kai išvykoje 75:70 (29:16, 17:14, 17:20, 12:20) nugalėjo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (25-7) komandą.

10
23
13
33%
2/6

Pradžioje „Vyčiui“ rungtynės atrodė lyg lengvas pasivaikščiojimas, mat pirmasis kėlinys buvo laimėtas 13 taškų persvara (29:16). Antrajame ketvirtyje vaizdas taip pat nesikeitė, todėl į ilgąją pertrauką komandos išėjo šakiškiams pirmaujant jau 16 taškų – rezultatu 71:67.

Šeimininkai į antrąjį dalį sugrįžo su kitokia energija ir laimėjo trečiąjį kėlinį. Lemiamas ketvirtis prasidėjo „Sūduvos-Mantingos“ spurtu 14:4 ir grėsmingu artėjimu, nieko gero nežadančiu „Vyčiui“.

Likus kiek daugiau nei pusantros minutės „Sūduvai-Mantingai“ atstovaujantis Aurimas Urbonas sviedė tritaškį ir komanda nuo varžovų atsiliko tik 4 taškais (67:71).

Iki rungtynių pabaigos likus 49 sekundėms A. Urbonas pataikė dar vieną tolimą metimą, o Paulius Semaška atsakė dvitaškiu – rezultatas tapo 73:70, priekyje „Vytis“.

Vis dėlto, metimus prametusi Marijampolės komanda prasižengė, o Paulius Semaška dviem taikliais baudų metimais įtvirtino svečių pergalę.

Rezultatyviausiai šakiškių gretose žaidė Paulius Beliavičius. Krepšininkas per 34 minutes pelnė 27 taškus (3/5 dvit., 7/16 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 20 efektyvumo balų.

Marijampolės ekipoje labiausiai pasižymėjo A. Urbonas, pelnęs 24 taškus (4/10 dvit., 5/9 trit., 1/2 baud. met.), atkovojęs 5 ir perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 20 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 24 (5 atk. kam., 20 naud. bal.), Edvinas Jezukevičius 17 (6 atk. kam., 25 naud. bal.), Aurimas Kieža 9 (6 atk. kam.), Justinas Jogminas 6 (8 atk. kam.).

„Vytis“: Paulius Beliavičius 27 (20 naud. bal.), Paulius Semaška 14 (5 atk. kam.), Aurelijus Pukelis (7 atk. kam.) ir Karolis Brusokas (13 atk. kam., 23 naud. bal.) po 10, Marijus Užupis 7 (7 atk. kam.).