Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė „Šilutės“ (20-18) ekipa, kuri namuose 79:68 (24:16, 23:17, 18:16, 14:19) nugalėjo čempionato lyderius Šakių „Vytį“ (30-9).

18
25
80%
8/10
100%
2/2

Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmojo kėlinio viduryje po taiklaus Šarūno Vingelio tritaškio buvo priekyje 13:10, tačiau tuomet savo spurtą surengė šilutiškiai.

Paulius Gvazdaitis pataikė dvitaškį, Evaldas Džiaugys realizavo baudų metimus ir pataikė dvitaškį, dar po du taškus pridėjo Mantas Šerkšnas bei Rokas Nikitinas ir ketvirtį spurtu 14:3 užbaigusi „Šilutė“ susikrovė 8 taškų pranašumą (24:16).

Šeimininkai apsukų nemažino ir antrajame kėlinyje. Aidienas Howardas atliko reidą link krepšio, Byronas Sanfordas pataikė dvitaškį bei realizavo baudas, o E. Džiaugys pasižymėjo iš vidutinio nuotolio ir atkarpą 15:2 laimėjusi „Šilutė“ įgijo dviženklę persvarą – 43:26.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino, tačiau „Vytis“ rimtesnio atsakomojo smūgio suduoti nesugebėjo.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai pasirodė E. Džiaugys, kuris pelnė 18 taškų (8/10 dvit., 0/4 trit., 2/2 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo ir surinko 25 naudingumo balus.

Puolėjui puikiai talkino M. Šerkšnas bei B. Sanfordas, atitinkamai pelnę po 17 ir 16 taškų.

Tuo metu svečiai visų rungtynių metu niekaip negalėjo atrasti savo pagrindinio ginklo – tolimų metimų. „Vytis“ iš toli atakavo viso labo 29 proc. tikslumu (8/27), o paskutiniai keli tolimi metimai įkrito pačioje mačo pabaigoje.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 18 (8/10 dvit.), Mantas Šerkšnas 17 (4/5 dvit.), Byronas Sanfordas 16 (11 atk. kam.).

„Vytis“: Paulius Semaška 19 (9 rez. perd.), Marijus Užupis 11 (2/9 trit.), Aurelijus Pukelis 9 (10 atk. kam.).