Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Mažeikių „Erelių“ (13-26), kurie namuose 101:79 (33:17, 25:25, 19:19, 24:18) nugalėjo Kauno KTU (5-34) krepšininkus.

18
22
3
67%
4/6

Didžiąją dalį įtakos „Erelių“ pergalei turėjo itin galingai sužaistas pirmasis kėlinys. Quintonas Campbellas pataikė tritaškį, Tomas Balčiūnas realizavo baudų metimus, Modestas Žiauneriūnas atliko reidą link krepšio, o amerikietis pridėjo dar du taškus ir šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 24:13.

Apsukų nemažinę „Ereliai“ kėlinį užbaigė spurtu 18:4 bei po pirmųjų dešimties minučių užtikrintai pirmavo 16 taškų persvara (33:17).

Svečiai per likusią susitikimo dalį atsitiesti taip ir nesugebėjo. Trečiojo kėlinio pabaigoje KTU buvo sumažinę savo deficitą iki 11 taškų, tačiau tai buvo geriausią, ką kauniečiai galėjo pasiūlyti.

Nugalėtojų gretose naudingiuasiai žaidęs Lavellas Boydas pelnė 18 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit., 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, dukart suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.

„Ereliai“: Lavellas Boydas 18, (4/6 trit.), Modestas Žauneriūnas 16 (4/8 trit.), Tomas Balčiūnas 14 (4/7 dvit.), Darius Griškėnas ir Tomas Zdanavičius (6/9 dvit.) po 12, Quintonas Campbellas 11 (13 rez. perd., 5 kld.).

KTU: Julius Kigas 19 (4/7 trit.), Rokas Norkus 16 (4/6 trit.), Motiejus Syminas 13 (5/5 dvit.), Justas Stakėnas 10.