Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Paskutinėse reguliaraus Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono rungtynėse Molėtų „Ežerūnas“ (18-22) namuose 88:80 (21:17, 25:21, 23:18, 19:24) nugalėjo Mažeikių „Erelius“ (13-27).

19
26
80%
8/10
5

„Ežerūnas“ pateko į NKL sezono atkrintamąsias, tuo metu „Ereliams“ sezonas jau baigėsi.

Rungtynės prasidėjo dviem rezultatyviais kėliniais, kuriuose karaliavo „Ežerūnas“ – po dvidešimties žaidimo minučių šeimininkai pirmavo 8 taškais (46:38).

Į antrąją rungtynių pusę sugrįžę molėtiškiai spurtavo 16:8 (62:46), o po trijų kėlinių pirmavo dar didesniu pranašumu nei po dviejų – 69:56.

Pabaigoje „Ereliai“ pabudo ir lemiamo ketvirčio pradžioje spurtavo 14:7 bei nuo varžovų atsiliko 6 taškais (70:76). Vis dėlto, paskutines kėlinio minutes geriau sužaidę Molėtų komandos krepšininkai sutvarkė formalumus ir šventė pergalę – 88:80.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Arnas Beručka. Krepšininkas per 30 minučių pelnė 19 taškų (8/10 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė vieną kamuolį bei taip surinko 36 naudingumo balus.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Lavellis Boydas, pelnęs 23 taškus (1/5 dvit., 6/10 trit., 3/3 baud. met.), atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 17 efektyvumo balų.

„Ežerūnas“: Arnas Beručka 19 (26 naud. bal.), Jonas Zakas 18 (5 atk. kam.), Kostas Jonuška 16 (11 atk. kam.), Eimantas Narušis 12.

„Ereliai“: Lavellis Boydas 23, Tomas Zdanavičius 21 (5 atk. kam.), Tomas Balčiūnas ir Mantvydas Staniulis po 10.