Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

„Palangos Kuršiai“ Nacionalinės krepšinio lygos ketvirtfinalio serijoje iškovojo antrąją pergalę ir išsiveržė į priekį, namuose 79:68 (19:19, 24:19, 17:15, 19:15) įveikdami Molėtų „Ežerūno“ klubą.

16
29
7
67%
2/3

Ketvirtadienį vykusias trečiąsias serijos iki trijų pergalių rungtynes palangiškiai perlaužė prieš ilgąją pertrauką.

Į priekį išsiveržę penkių taškų pranašumu, jie trečiajame ketvirtyje jo neiššvaistė.

Lemiamu metu „Ežerūnas“ dar mėgino surengti spurtą ir likus žaisti minutę priartėjo iki septynių taškų, tačiau Jaleno Riley ir Aido Viskonto rankos prie baudų metimo linijos nedrebėjo.

Būtent J. Riley tradiciškai žibėjo „Palangos Kuršių“ gretose.

Amerikietis į „Ežerūno“ krepšį įmetė 31 tašką (5/10 dvit., 6/15 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Jo sąskaitoje – 18 naudingumo balų.

Tiesa, už J. Riley naudingiau žaidė 29 balus surinkęs A. Viskontas. Jis pelnė 16 taškų, atkovojo 8 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Ežerūno“ ekipoje ryškiausiai pasirodė Arnas Beručka, įmetęs 17 taškų ir sugriebęs 4 kamuolius.

Kita, galbūt lemiama ekipų dvikova Molėtuose vyks šeštadienį.

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 31, Aidas Viskontas 16 (8 atk. kam.), Tautvydas Paliukėnas 13 (8 atk. kam.), Matas Jucikas 12 (11 atk. kam.).

„Ežerūnas“: Arnas Beručka 17, Ignas Lukošius 12, Remigijus Sugintas ir Jonas Zakas po 11, Kostas Jonuška 9 (8 atk. kam.).