Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Mažeikių „Ereliai“ sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes, tačiau pergalės džiaugsmo dar teks palaukti. Mažeikiškiai namuose 84:92 (19:28, 25:11, 15:23, 25:30) antrąkart per tris dienas nusileido Joniškio „Delikatesui“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai iš Joniškio, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo 28:19. Antrajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis ir „Ereliai“, kėlinį pradėję spurtu 19:2, susigrąžino iniciatyvą į savo rankas – 44:39.

Antroji rungtynių pusė ir vėl priklausė svečiams iš Joniškio, kurie laimėjo abu kėlinius bendru 13 taškų skirtumu ir šventė pergalę rezultatu 92:84.

„Ereliai“ rungtynes baigė be trečiojo kėlinio viduryje prasiveržimo metu abi alkūnes susižeidusio Ivano Aladkos. Pirminė diagnozė – sumušimas, tačiau tiksli žaidėjo būklė paaiškės po išsamesnių tyrimų pirmadienį.

Pirmąsias rungtynes Joniškyje „Delikatesas“ laimėjo 76:68.

„Ereliams“ 19 taškų pelnė ir keturis tritaškius pataikė Mantvydas Staniulis, 17 pridėjo Kirylas Čumakovas, 12 – Justas Nausėdas, 11 – Augustinas Venckus, 9 – Tomas Balčiūnas, 7 – Edgaras Preibys, 6 – Ivanas Aladka, 2 – Kajus Petrulevičius, 1 – Andrejus Ahejenka.