Nuotr.: G.Zavadzkytė
Nuotr. G.Zavadzkytė

Pasiruošimą sezonui tęsiantis Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje 82:87 (14:25, 27:18, 15:22, 26:22) nusileido BK „Liepaja“ krepšininkams.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo atkaklia kova ir po penkių žaidimo minučių uostamiesčio ekipos atsilikimas siekė 1 tašką (9:10), tada BK „Liepaja“ spurto 12:0 neatlaikę klaipėdiečiai po pirmojo kėlinio turėjo 11 taškų deficitą.

Antrojo  ketvirčio pabaigoje „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo 10:0 bei į ilgąją pertrauką nusinešė 2 taškų skirtumą (41:43).

Antrojo rungtynių pusėje BK „Liepaja“ susikrovė dviženklį pranašumą, o rungtynes ji laimėjo penkiais taškais.

Klaipėdiečiams šiose rungtynėse negalėjo padėti čiurnos traumą patyręs Vytautas Šarakauskas.

Klaipėdiečių neišgelbėjo ir puiki kova dėl atšokusių kamuolių – T. Gaidamavičiaus auklėtiniai atkovojo 41 kamuolį (12 puolime), o latviai – 36.

„Liepaja“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo neseniai prie komandos prisijungęs Gytis Sirutavičius, kuris per 26 minutes pelnė 20 taškus (3/5 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud.) bei surinko 17 naudingumo balų.

Naudingiausiai Klaipėdos ekipoje žaidė kapitonas Dovydas Romančenko. Centras per 26 minutes pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 1 metimą bei surinko 22 naudingumo balus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Klaidas Metrikis 23, Dovydas Romančenko 15 (6 atk. kam.), Nojus Mineikis 10.

„Liepaja“: Gytis Sirutavičius 20, Eduards Hazners 17, Kristaps Plavnieks ir Andrijs Šelakovs po 15.