Nuotr.: G.Šiuparys

Nelengvą pergalę VIKINGLOTTO–NKL čempionate iškovojo „Šilutės“ (3-0) ekipa, kurios gretose debiutavo Linas Lekavičius. 34-erių veteranas žibtelėjo kertiniais momentais ir kartu su šilutiškiais išvykoje 88:84 (26:24, 21:24, 20:22, 21:14) pranoko Joniškio „Delikatesą“ (1-2).

Svečiai iniciatyvą perėmė ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje po Andriaus Globio dvitaškio „Delikatesas“ pirmavo 72:67.

Visgi po to Byronas Sanfordas pataikė du tolimus metimus, Linas Lekavičius – vieną ir spurtavusi „Šilutė“ įgijo didesnį pranašumą 83:77. Į tai joniškiečiai atsakė penkiais taškais ir priartėjo 82:83.

Paskutinės minutės metu ties tritaškiu laisvas likęs L. Lekavičius prametė, A. Globys nerealizavo dvitaškio ir iniciatyva vėl priklausė Šilutės komandai.

Omarui Alstonui netiksliai atakavus krepšį, L. Lekavičius sugriebė kamuolį puolime ir staigiai perdavė Andriui Gaidžiui.

Prie baudų metimų linijos siųstas A. Gaidys pataikė pirmąją baudą, po antros netaiklios B. Sanfordas atkovojo dar vieną kamuolį po varžovų krepšiu ir dviem taikliomis baudomis įtvirtino trečiąją „Šilutės“ pergalę iš tiek pat galimų 88:84.

Nuo suolo pakilęs L. Lekavičius per 23 minutes įmetė 9 taškus (2/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/4 baudos), sugriebė 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Valdas Vasylius prie pergalės pridėjo dvigubą dublį: 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių per 31 žaidimo minutę.

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 24, Andrius Globys 13, Mantvydas Žukauskas ir Rokas Ulvydas – po 9.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 20 (10 atk. kam.), Ernestas Sederevičius ir Omaras Alstonas – po 14, Paulius Poška ir Byronas Sanfordas – po 11.