Kauno „Žalgiris-2“ (3-2) trečiąją pergalę VIKINGLOTO-NKL čempionate iškovojo per pratęsimą. Po 45 minučių kovos Arvydo Gronskio auklėtiniai namie 94:92 (24:23, 10:20, 28:20, 23:22, 9:7) įveikė Joniškio „Delikatesą“ (1-4).

26
21
42%
5/12
9

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus dviem minutėms jaunieji žalgiriečiai dar pirmavo 6 taškais (85:79), tačiau svečiai spurtavo 6:0 ir komandos turėjo žaisti papildomas 5 minutes.

Iki pratęsimo pabaigos likus 71 sekundei „Delikatesas“ buvo priekyje 90:85, bet tuomet Karolis Babušis surinko penkis taškus iš eilės ir rezultatas tapo lygus.

Šarūnas Valunta neklydo atakuodamas baudų metimus, bet Kerras Kriisa atsakė dvitaškiu su pražanga ir į priekį išsiveržė „Žalgiris-2“ (93:92).

Eimanto Stankevičiaus šūvis skriejo pro šalį, o kamuolį sugriebęs Justinas Ramanauskas buvo sustabdytas pražanga. Jis pataikė tik pirmąją baudą, tačiau svečiai per likusį laiką nepasižymėjo ir pergalę šventė „Žalgiris-2“.

Karjeros rungtynes sužaidė Giedrius Stankevičius, kuris pasiekė pelnytų taškų (28), naudingumo balų (39) ir blokų (5) rekordus.

Tuo metu „Žalgirio“ dublerių komandoje estas Kerras Kriisa savo geriausią rezultatą pasiekė įmetęs 26 taškus. Prieš tai jo rekordas buvo 23 taškai.

Kauno komandai šiame mače nepadėjo Erikas Venskus ir Vitalijus Kozys, o „Delikatesui“ – Andrius Globys.

„Žalgiris-2“: Kerras Kriisa 26 (9/24 metimai, 9 rez. perd.), Karolis Babušis 24 (6/8 trit.), Justinas Ramanauskas 17.

„Delikatesas“: Giedrius Stankevičius 28 (8/13 dvit., 12/14 baudos, 7 atk. kam., 5 bl., 39 naud. balai), Eimantas Stankevičius 22 (8 atk. kam.), Aistis Pilauskas 14 (7 rez. perd.), Airidas Giedraitis 11.