Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (7-1) iškovojo septintąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) įveikę Mažeikių „Erelius“ (2-5) rezultatu 75:63 (16:16, 16:23, 12:10, 19:26).

18
27
60%
3/5
60%
6/10

Rungtynės prasidėjo rezultatyviai, komandos keitėsi taikliais metimais. Didžiąją kėlinuko dalį pirmavo Mažeikių „Ereliai“, bet geriau pabaigą sužaidę klaipėdiečiai prisivijo varžovus, o ketvirčio pabaigą vainikavo Herkaus Kumpio dėjimas, kuris leido išlyginti rezultatą (16:16).

Antrąjį kėlinį Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo dviem taikliais tritaškiais. Tai jiems leido kiek lengviau jaustis puolime, kas ir matėsi iš žaidimo. 9 taškai buvo didžiausia persvara, kurią turėjo Klaipėdos komanda. Kontroliavę žaidimą antrajame kėlinyje, Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai prieš išeidami į rūbinę turėjo 7 taškų pranašumą (39:32).

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Erelių“ spurtu 5:0. Klaipėdiečiai niekaip negalėjo sėkmingai užbaigti atakų, o taškų badas tęsėsi 5 minutes. Bet tada klaipėdiečiai surengė savo mini atkarpą, kurią laimėjo rezultatu 8:2 (39:47).

Banguotas žaidimas ir toliau tęsėsi ir nei vienai komandai nepavyko įgyti solidesnės persvaros. Iki trečiojo ketvirčio pabaigos likus žaisti dviems sekundėms, Nojus Mineikis perėmė iš varžovų kamuolį ir taikliu metimu su sirena užbaigė kėlinį (49:44).

Ketvirtąjį ketvirtį abi komandos pradėjo taikliais metimais. Mažeikių „Ereliai“ vis bandė vytis klaipėdiečius, bet gera pastarųjų kova po lenta leido išlaikyti ir didinti pranašumą, kuris po taiklaus Dovydo Romančenkos tritaškio metimo išaugo iki rekordinio 13 taškų (63:50).

Vis dėlto „Ereliai“ ginklų nesudėjo ir kėlinio pabaigoje tirpdė susidariusį deficitą, kas ir neleido T. Gaidamavičiaus auklėtiniams atsipalaiduoti. Bet tada iniciatyvos ėmėsi Deividas Rasys, kuris pelnė 5 taškus iš eilės taip nukaldamas savo komandai pergalę (75:63).

Tai buvo septintoji iš eilės Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ pergalė.

Klaipėdos komandai šiose rungtynėse nepadėjo Klaidas Metrikis, kuris yra patyręs riešo traumą ir Matas Vaitkus dėl kojos skausmų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Deividas Rasys 18 (9 atk.kam), Nojus Mineikis 11, Lukas Kreišmontas 11 (9 atk.kam),  Vytautas Šarakauskas 11, Adomas Sideravičius 8 (8 atk.kam, 6 rez. perd).

„Ereliai“: Augustinas Venckus 21, Mantvydas Staniulis 9 (8 rez. perd.).