Šakių „Vytis“ (4-5) tęsia sėkmingą seriją VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

86%
6/7
80%
4/5

Eriko Kučiausko auklėtiniai po atkaklios kovos 82:81 (23:19, 22:17, 23:28, 14:17) palaužė Joniškio „Delikateso“ (3-6) krepšininkus.

Iki mačo pabaigos likus 7 minutėms, „Vytis“ dar pirmavo 70:69, tačiau Šarūnas Valunta pataikė iš toli, Eimantas Stankevičius pridėjo dvitaškį, Aistis Pilauskas – tritaškį, o spurtą 10:2 vainikavo Andrius Globys, po kurio taškų svečiai jau pirmavo 79:71.

Vis tik „Vytis“ rankų nenuleido. Karolis Kokoška pataikė iš toli, o netrukus realizavo baudų metimus ir, likus pusantros minutės, priartino šeimininkus iki dviejų taškų (77:79).

Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 30 sek., Rokas Stankevičius smeigė tritaškį ir išvedė „Vytį“ į priekį – 80:79. „Delikatesas“ paprašė po minutės pertraukėlės ir surengė savo atsaką. Likus 21 sekundei, Airidas Giedraitis pelnė du taškus ir vėl persvėrė rezultatą – 81:80.

Nepaisant to, likus 4 sekundėms, Justas Sakalauskas išprovokavo Mantvydo Žukausko pražangą, realizavo baudų metimus ir atstatė pranašumą „Vyčiui“ – 82:81.

Lemiama „Delikateso“ ataka buvo patikėta Giedriui Stankevičiui, bet jo metimas tikslo nepasiekė ir finalinė sirena paskelbė „Vyčio“ pergalę.

Nugalėtojams R. Stankevičius pelnė 23 taškus (4/5 dvit., 3/4 trit., 6/7 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 6 pražangas.

„Vytis“: Rokas Stankevičius 23 (4/5 dvit., 3/4 trit.), Karolis Kokoška 21 (5/8 trit.), Paulius Semaška 13 (6/12 dvit.).

„Delikatesas“: Rokas Ulvydas (6/7 dvit.) ir Airidas Giedraitis (5/7 dvit.) po 13, Eimantas Stankevičius 11 (3/6 trit.).