Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „Palangos Kuršiai“ (5-6) VIKINGLOTT-NKL iškovojo pergalę. Pauliaus Barkaus auklėtiniai Palangoje 81:72 (28:15, 28:18, 15:27, 10:12) susitvarkė su Šakių „Vyčiu“ (6-6).

10
23
Blokuoti metimai
1
2

Abi komandos šeštąją pirmenybių savaitę iškovojo po vieną pergalę ir patyrė po vieną nesėkmę.

„Palangos Kuršiai“ dominavo pirmoje rungtynių pusėje ir surinko net 56 taškus, pataikydami 7 tritaškius iš 12 bandymų. Tuomet palangiškių pranašumas buvo net 23 taškai – 56:33.

Po ilgosios pertraukos į kovą pakilo „Vytis“, kuris iškart spurtavo 14:0 ir priartėjo iki 9 taškų deficito (47:56). Dar po kelių minučių skirtumas jau siekė tik 6 taškus.

Visgi „Palangos Kuršiai“ stabilizavo savo situaciją ir po trijų kėlinių turėjo 11 taškų pranašumą.

Iki mačo pabaigos likus 81 sekundei „Vytis“ priartėjo iki 7 taškų, tačiau per likusį laiką taškų nepelnė ir patyrė nesėkmę.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 24 (10/16 dvit., 4/4 baudos), Taurantas Tamošiūnas 18 (3/5 trit.), Mindaugas Reminas 11, Karolis Sapiega 10 (8 atk. kam.).

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 23 (7/7 baudos, 7 atk. kam.), Paulius Beliavičius ir Marijus Užupis po 11, Domantas Vilys 7 (5 atk. kam.).