Nuotr.: fotodiena.lt
Nuotr. fotodiena.lt

Užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse šventė Vilniaus „Perlo“ (11-10) krepšininkai, kurie svečiuose po puikaus trečiojo kėlinio 98:82 (21:24, 19:21, 36:13, 22:24) pranoko Šilalės „Lūšies“ (5-17) krepšininkus.

26
41
50%
3/6
4

Po dviejų kėlinių vilniečiai atsiliko 40:45, tačiau po ilgosios kilo į pergalingą šturmą. Einaras Tubutis pataikė iš toli, Jokūbas Rubinas atliko reidą link krepšio, Adas Šimonis realizavo baudas, o „Perlas“ spurtavo 19:2 bei susikrovė dviženklį pranašumą – 63:52.

Apskritai, sostinės klubas trečiąjį ketvirtį laimėjo 36:13 ir ketvirtąjį kėlinį pasitiko turėdami triuškinamą pranašumą – 76:58. Per likusį laiką intrigos rungtynėse nebebuvo ir „Perlas“ pasiekė užtikrintą pergalę.

Karjeros rungtynes sužaidęs E. Tubutis nugalėtojams pelnė 26 taškus (7/9 dvit., 3/6 trit., 3/6 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo bei surinko 41 naudingumo balą.

„Lūšis“: Valdas Undraitis 22 (8/9 dvit., 9 atk. kam., 26 naud. bal.), Eimantas Žilius 15 (12 atk. kam.), Mindaugas Čepauskas 13 (3/8 trit.).

„Perlas“: Einaras Tubutis 26 (7/9 dvit., 3/6 trit., 9 atk. kam., 4 per. kam., 7 rez. perd., 41 naud. bal.), Simas Jarumbauskas 22 (7/10 dvit., 10 atk. kam.), Erikas Jermolajevas 12 (4/9 dvit.), Augustas Marčiulionis (2/8 dvit., 0/3 trit., 8 rez. perd.) ir Adas Šimonis po 10.