Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) iškovojo lyderiaujanti „Telšių“ (28-4) ekipa, kuri namuose 96:89 (22:19, 25:21, 26:25, 23:24) nugalėjo Joniškio „Delikateso“ (16-16) krepšininkus.

18
21
4
57%
4/7

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms ir 8 sekundėms Andrius Globys pataikė dvitaškį ir taip priartino „Delikatesą“ prie varžovų per 4 taškų atstumą – 85:89.

Visgi Gytis Sirutavičius įmetė dvi baudas, Mindaugas Norkus realizavo dvitaškį ir vėliau dar pridėjo baudos metimą, taip „Telšiams“ suteikdamas 9 taškų pranašumą – 94:85.

Laurynas Kaveckis dvitaškiu telšiškių persvarą buvo padidinęs iki 11 taškų (96:85), tačiau šį pranašumą per lemiamą minutę sumažino A. Globio baudos ir Airido Giedraičio dvitaškis.

Nepaisant pralaimėjimo, „Delikateso“ gretose puikiai atrodė 9 iš 13 metimų iš žaidimo pataikęs ir 26 taškus (4/8 dvit., 5/5 trit., 3/3 baud. met.) pelnęs A. Giedraitis.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis, Gytis Sirutavičius (5 rez. perd.) ir Tomas Rimša po 18, Ovidijus Kaminskis 14 (6 rez. perd.), Mindaugas Norkus 11, Rytis Biliartas 10 (12 atk. kam.).

„Delikatesas“: Airidas Giedraitis 26 (9/13 met., 27 naud. bal.), Andrius Globys 23 (6 išprov. praž.), Eimantas Stankevičius 18 (6 atk. kam.), Aistis Pilauskas 7 (6 rez. perd.), …, Paulius Danusevičius 4 (7 atk. kam.).