Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Dramatišką pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse šventė Šakių „Vyčio“ (16-16) krepšininkai, kurie patiesė čempionato lyderius „Telšius“ (28-5).

17
22
100%
5/5
8

Eriko Kučiausko auklėtiniai svečiuose triumfavo 78:72 (30:22, 14:15, 18:16, 16:19) ir nutraukė įspūdingą „Telšių“ ekipos pergalių seriją namuose.

Žemaitijos klubui tai buvo pirmoji šio sezono nesėkmė namuose. Žvelgiant į praėjusį sezoną, ši pergalių serija truko 21 mačą. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai paskutinį kartą savų žiūrovų akivaizdoje buvo suklupę 2019-ųjų vasario 17-ąją mače su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaserviu“.

Iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 4 minutėms, „Vytis“ užtikrintai pirmavo (73:58), tačiau tuomet šeimininkai kilo į lemiamą šturmą.

Ovidijus Kaminskis pelnė 4 taškus paeiliui, dvitaškį pridėjo Ernestas Bružas, Laurynas Kaveckis smeigė tritaškį, o „Telšiai“ spurtavo 14:1 ir prieš prasidedant paskutinei mačo minutei, atsiliko jau tik 2 taškais – 72:74.

Vis tik kitoje aikštelės pusėje Marijus Užupis pataikė vieną baudą, tuomet Igno Razučio bei Ryčio Biliarto dvitaškiai skriejo pro šalį, o Šakių ekipos pergalę galų gale įtvirtino Paulius Beliavičius, kuris per paskutines 18 sekundžių realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Savo galingą atkarpą buvo surengę ir svečiai. Trečiojo kėlinio pradžioje O. Kaminskis „Telšių“ deficitą buvo sumažinęs iki 2 taškų (42:44), bet tuomet smogė „Vytis“.

Karolis Kokoška bei Aurelijus Pukelis smeigė po tritaškį, P. Beliavičius ir Paulius Semška realizavo po dvitaškį, o „Vytis“ spurtavo 17:0 ir susikrovė 19 taškų pranašumą – 61:42.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs A. Pukelis pelnė 17 taškų (5/5 dvit., 1/2 trit., 4/5 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, 5 sykius suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 21 (9/11 dvit., 3/9 baudos), Mindaugas Norkus 12 (6/7 dvit.), Ignas Razutis 11 (3/10 dvit., 1/4 trit., 8 atk. kam., 4 kld.).

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 17 (5/5 dvit., 8 atk. kam.), Karolis Kokoška 12 (4/5 trit.), Paulius Beliavičius, Paulius Semaška (4/9 dvit.) ir Darjušas Lavrinovičius (4/11 dvit., 7 atk. kam.) po 11.