Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Vilniaus „Perlas“ (15-21) nutraukė dešimties pralaimėjimų seriją ir pasiekė revanšą prieš Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (21-15). Edvino Justos auklėtiniai namuose triumfavo 88:78 (17:26, 23:16, 25:18, 23:18).

19
29
Blokuoti metimai
2
100%
8/8

„Perlo“ ekipa pergalės nebuvo pasiekusi nuo sausio 9-osios dienos. Prieš dvi dienas Vilniaus klubas Klaipėdoje krito 79:110.

Po pirmojo kėlinio „Perlas“ atsiliko 17:26, tačiau per antrąjį ketvirtį savo deficitą sumažino iki 2 taškų, o per trečiąjį ketvirtį atitrūko penkiais taškais.

Iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms „Perlas“ pirmavo 70:65, o tuomet šovė į priekį. Simas Jarumbauskas įmetė dvitaškį, Einaras Tubutis pridėjo dvi baudas ir dvitaškį, Adas Šimonis pataikė abi baudas ir „Perlas“ atitrūko 78:65.

Per likusį laiką „Neptūnas-Akvaservis“ deficito nesumažino.

Vilniaus ekipoje rezultatyviausiai žaidė Augustas Marčiulionis. Jis per 38 minutes pelnė 24 taškus (6/13 dvit., 4/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

Naudingiausias su 29 efektyvumo balais buvo Einaras Tubutis. Jis per 39 minutes įmetė 19 taškų (4/4 dvit., 1/6 trit., 8/8 baudos), sugriebė 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

Vilniaus komandoje nežaidė Ąžuolas Tubelis ir Andreas Kalogiros, o klaipėdiečiai vertėsi be Klaido Metrikio ir Nojaus Mineikio.

„Perlas“: Augustas Marčiulionis 24 (4/4 trit., 8 rez. perd.), Einaras Tubutis 19 (7 atk. kam., 5 rez. perd.) Ignas Juškevičius 15 (11 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 13, Adas Šimonis 11.

„Neptūnas-Akvaservis“: Dovydas Romančenko 18, Matas Vaitkus 14, Vytautas Šarakauskas 13 (10 atk. kam.), Herkus Kumpys 10.