Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Užtikrintą pergalę VIKINGLOTTO-NKL čempionate iškovojo „Šilutės“ (26-12) ekipa, kuri namuose 96:78 (24:16, 25:21, 29:19, 18:22) įveikė Kauno „Žalgirio-2“ (13-15) krepšininkus.

25
24
89%
8/9
100%
3/3

Pirmoji mačo dalis sėkmingiau susiklostė šeimininkams, kurie ilgąją pertrauką pasitiko turėdami 12 taškų pranašumą (49:37).

Trečiajame kėlinyje šilutiškiams pavyko dar labiau padidinti persvarą, kai Andrius Gaidys pelnė 5 taškus paeiliui, Paulius Poška smeigė tritaškį, o po Byrono Sanfordo dvitaškio ekipas skyrė jau 24 taškai (75:51).

Lemiamame ketvirtyje vyko kur kas atkaklesnė kova, tačiau varžovams daugiausiai iki 15 taškų (86:71) priartėti leidę šeimininkai šventė įtikinamą pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo B. Sanfordas, kuris per 29 žaistas minutes pelnė 25 taškus (8/9 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, vieną kamuolį perėmė, kartą blokavo varžovo metimą, 2 sykius suklydo ir iš viso surinko 24 naudingumo balus.

Žalgiriečių gretose išsiskyrė Erikas Venskus, kurio sąskaitoje – 13 taškų (3/10 dvit., 7/9 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 perimti kamuoliai, 2 klaidos ir iš viso surinkti 18 naudingumo balų.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 25 (8/9 dvit.), Andrius Gaidys (6 rez. perd.) ir Simonas Serapinas po 15, Evaldas Džiaugys 12, Paulius Poška 11 (5 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Justinas Ramanauskas 16, Erikas Venskus 13 (6 atk. kam.), Paulius Murauskas ir Giedrius Bergaudas po 10, Vitalijus Kozys 9 (7 atk. kam.), Dominykas Stenionis 8.