Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D. Lukšta

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošianti Kauno „Žalgiris-2“ komanda iškovojo pirmąją pergalę pasirengimo cikle. Arvydo Gronskio auklėtiniai namų aikštėje rezultatu 77:68 (18:23; 18:9; 23:12; 18:24) įveikė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ komandą.

Žalgiriečiai silpnai pradėjo rungtynes ir įpusėjus ketvirčiui turėjo dešimties taškų deficitą – 7:17. Vis tik, likusią kėlinio atkarpą kauniečiai laimėjo 11:6 ir perpus sumažino atsilikimą.

Antrojo ketvirčio metu aikštės šeimininkai, kaip ir pirmojo kėlinio antroje pusėje, solidžiai gynėsi ir sukaustė klaipėdiečių puolimą. Varžovai per antrą kėlinį surinko vos 9 taškus ir „Žalgiris-2“ po dviejų kėlinių jau pirmavo rezultatu 36:32.

Po pertraukos Kauno komanda dėka geros gynybos toliau didino savo pranašumą, kuris ketvirtojo kėlinio pradžioje vienu metu siekė ir 16 taškų. Nors rungtynių pabaigą kiek geriau sužaidė svečiai iš pajūrio, pirmąja pergale pasirengimo cikle džiaugėsi jaunieji žalgiriečiai.

„Žalgiris-2“: Paulius Murauskas 12 (8 atk. kam.), Giedrius Bergaudas 12 (8 atk. kam.), Mantas Rubštavičius 12, Ugnius Jaruševičius 10 (7 atk. kam.), Vitalijus Kozys 10 (8 atk. kam.), Justinas Ramanauskas 7 (4 rez. perd.), Titas Sargiūnas 6, Gytis Nemeikša 5, Karolis Babušis 3.

„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 25 (8 atk. kam.), Lukas Kreišmontas 13, Adomas Sidarevičius 12 (6 rez. perd.).