Kauno „Žalgirio-2“ komanda sužaidė dar dvejas kontrolines rungtynes pasirengimo cikle. Savaitgalį jaunieji žalgiriečiai iškovojo vieną pergalę ir patyrė vieną pralaimėjimą.

Penktadienį kauniečiai rezultatu 82:64 (22:11; 21:13; 26:21; 13:19) Kaune įveikė kitą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandą – Molėtų „Ežerūną-Atletą“.

Rungtynes abi komandos pradėjo lygiai, tačiau antroji pirmojo ketvirčio dalis jau priklausė žalgiriečiams, kurie pabėgo į priekį 22:11. Antrame kėlinyje Arvydo Gronskio auklėtiniai tik didino savo pranašumą, kuris po dviejų kėlinių siekė beveik 20 taškų – 43:24.

Toliau savo persvarą didinę kauniečiai trečiojo kėlinio viduryje buvo įgiję rekordinį 28 taškų pranašumą (59:31), tačiau tokio didelio jo išlaikyti nesugebėjo. Paskutinį ketvirtį aikštės šeimininkai varžovams pralaimėjo 13:19, tačiau tai nesutrukdė iškovoti įtikinamos pergalės rezultatu 82:64.

„Žalgiris-2“: K.Babušis 14, V.Kozys 12 (12 atk. kam.), J.Ramanauskas 12, U.Jaruševičius 8, P.Murauskas 7, D.Stenionis 7, M.Rubštavičius 7, G.Bergaudas 5, G.Nemeikša 4, M.Repšys 3, M.Tamulevičius 3, R.Kneižys 0.

„Ežerūnas-Atletas“: A.Giedraitis 12, E.Džiaugys 12, A.Adomauskas 10, I.Juškevičius 10 (12 atk. kam., 4 rez. perd.).

Tuo metu šeštadienio rungtynėse „Žalgiris-2“ krepšininkai turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ pranašumą. Pastarųjų NKL sezonų nugalėtojams aikštės šeimininkai nusileido 71:79 (15:25; 20:18; 13:23; 23:13).

A. Gronskio auklėtiniams itin prastai susiklostė susitikimo pradžia, kai varžovai greitai įgijo dviženklę persvarą. Antrame ketvirtyje „Žalgiris-2“ žaidėjai prisitaikė prie varžovų pasiūlyto žaidimo ir kėlinuką sugebėjo laimėti, o komandas skyrė tik 8 taškai – 35:43.

Po pertraukos vėl pasikartojo rungtynių pradžios scenarijus. Kauniečiai per pusę kėlinio pelnė vos du taškus ir po trijų kėlinių varžovai turėjo jau solidų pranašumą – 48:66. Ketvirtame kėlinyje aikštės šeimininkai rankų nenuleido ir sugebėjo prie varžovų priartėti, tačiau to pergalei neužteko – 71:79.

„Žalgiris-2“: K.Babušis 22, G.Bergaudas 10 (5 atk. kam.), J.Ramanauskas 8, U.Jaruševičius 8, P.Murauskas 5, T.Sargiūnas 4 (5 rez. perd.), D.Stenionis 4, M.Repšys 4, G.Nemeikša 3 (5 atk. kam.), M.Tamulevičius 3, V.Kozys 0, M.Rubštavičius 0,

„Sūduva-Mantinga“: Š.Beniušis 31 (5 atk. kam.), Ž.Šimonis 12 (8 rez. perd., 5 atk. kam.).