Mažeikių „Ereliai“ draugiškose rungtynėse Joniškyje po atkaklios kovos 74:79 (18:17, 25:17, 20:23, 11:22) įveikė „Delikateso“ ekipą.

Didžiąją rungtynių dalį besivejančių vaidmenyje buvę „Erelių“ krepšininkai po pirmosios rungtynių dalies atsiliko rezultatu 43:34.

Antroje mačo pusėje po truputį mažinę atsilikimą, ketvirtajame kėlinyje mažeikiškiai pelnė 14 taškų be varžovo atsako ir įgijo 7 taškų pranašumą. Neabejotinu ketvirto kėlinio lyderiu tapo Augustinas Venckus, pelnęs 12 taškų per ketvirtį.

Mažeikių „Ereliai“ pasiruošimo etape iškovojo jau trečiąją pergalę bei vieną kartą sužaidė lygiosiomis.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 18, Daniel Baslyk 15 (9 atkovoti kamuoliai), Dominykas Bučas 12, Karolis Sapiega 11 (10 atk. kam.) Andrius Gaidys 8 (6 rezultatyvūs perdavimai), Benjamin Ayre 6 (7 rez. per.), Ernestas Naruševičius 4, Arminas Bergaudas 3, Edgaras Preibys 2.

„Delikatesas“: Nedas Kancleris 18, Domantas Šimaitis 15.