Šakių „Vytis“ (5-0) ir toliau neklumpa NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse.

21
6
67%
2/3

Šį kartą Eriko Kučiausko auklėtiniai savo aikštėje 91:70 (25:15, 23:15, 23:19, 20:21) susitvarkė su Vilkaviškio „Perlu“ (0-4) ir iškovojo penktąją pergalę.

„Vytis“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (25:15), o visus reikalus išsprendė dar iki pertraukos – 48:30.

Šeimininkai fantastiškai atakavo iš vidutinio nuotolio, pataikę 27 dvitaškius iš 35 (77 proc.). Tuo metu varžovai realizavo vos 33 proc. dvitaškių metimų (11 iš 33).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Darjušas Lavrinovičius per 21 minutę pelnė 16 taškų (5/5 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

„Vytis“: Darjušas Lavrinovičius 16 (5/5 dvit., 21 naud. bal.), Aurelijus Pukelis 13, Henrikas Alekna ir Kšištofas Lavrinovičius po 12, Marijus Užupis 11, Paulius Beliavičius ir Paulius Semaška (9 rez. perd., 6 kld.) po 10.

„Perlas“: Martynas Linkevičius 20 (29 naud. bal.), Mantas Šerkšnas 19 (9/11 baud.), Šarūnas Valunta 12, Povilas Gaidys 10.