Geriausias pasiekimas: 11
Blogiausias pasiekimas: 3
Daugiausia pataiko: Gabriel Michael King

Naudingiausiu ketvirtosios NKL – VIKINGLOTTO savaitės krepšininku tapo „Šilutės“ vidurio puolėjas Kahlilas Thomasas.

26-erių 203 cm ūgio atletas dvikovoje su Vilniaus „Perlu Energija“ per 37 minutes pelnė 24 taškus (12/14 dvit.), atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir surinko 34 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios krepšininko sezono rungtynės.

„Šilutė“ namuose Vilniaus klubą įveikė 98:78 ir iškovojo trečiąją pergalę per penkis mačus.

K. Thomasas šį sezoną vidutiniškai pelno po 17 taškų (9 vieta lygoje), atkovoja po 9,2 kamuolio (4 vieta lygoje) ir renka po 23 naudingumo balus (5 vieta lygoje).

Pristatome kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į geriausių savaitės žaidėjų penketuką.

Tomas Delininkaitis, Jonavos „CBet“
24 tšk., 6 per. kam., 4 rez. perd., 28 naud. bal.

Jonavos „CBet“ 38-erių snaiperis sužaidė kol kas geriausias savo sezono rungtynes. T. Delininkaitis pergalingame mače su Molėtų „Ežerūnu-Atletu“ pataikė abu dvitaškius, 5 tritaškius iš 9 ir 5 baudas iš šešių bei įmetė 24 taškus.

6 perimti kamuoliai – naujasis lygos sezono rekordas.

T. Delininkaitis visuose šešiuose šio sezono mačuose pelnė dviženklį taškų skaičių, o jo vidurkis yra 15 taškų.

Case'as Brutonas, Joniškio „Delikatesas“
20 tšk., 10 atk. kam., 3 rez. perd., 2 per. kam., 29 naud. bal.

Gimimo vieta: Florida, JAV

25-erių 193 cm ūgio amerikietis C. Brutonas spindėjo susitikime su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“, kurį Joniškio klubas laimėjo per pratęsimą. 36 minutes žaidęs krepšininkas sužaidė rezultatyviausias (20 tšk.) ir naudingiausias (29 naud. bal.) sezono rungtynes, taip pat atkovojo 10 kamuolių bei taip surinko dvigubą dublį.

Nojus Mineikis, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“
35 tšk., 10 atk. kam., 2 rez. perd., 2 per. kam., 45 naud. bal.

„Neptūno-Akvaservis“ puolėjas Nojus Mineikis sužaidė ne tik savo karjeros rungtynes, bet ir naudingiausią NKL – VIKINGLOTTO sezono mačą. Klaipėdietis dvikovoje su Joniškio „Delikatesu“ per 38 minutes pelnė 35 taškus (4/4 dvit., 7/12 trit., 6/6 baudų), atkovojo 10 kamuolių bei surinko 45 naudingumo balus.

Prieš tai jis daugiausiai buvo pelnęs 22 taškus ir įsirašęs 28 efektyvumo balus.

Iki tol geriausias sezono naudingumo balų rezultatas priklausė Aurelijui Pukeliui, surinkusiam 43 balų efektyvumą.

Visgi N. Mineikis savaitės MVP netapo, kadangi jo ekipa nusileido „Delikatesui“.

Valdas Vasylius, „Šilutė“
17 tšk., 4 atk. kam., 4 rez. perd., 28 naud. bal.

24,5 min. rungtyniavęs Valdas Vasylius išsiskyrė itin naudingu žaidimu. Jis atliko 8 metimus ir pataikė 5, pridėjo 6 baudos metimus. Puolėjas kartą prasižengė, o visi kiti statistikos komponentai buvo teigiami: 4 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 6 išprovokuotos pražangos.

V. Vasylius visuose penkiuose šio sezono susitikimuose pelnė dviženklį taškų skaičių, o jo vidurkis siekia 13,8 taško.