Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Dvikovos pabaigoje išsigelbėjusi Jonavos „CBet“ (8-1) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės. Neįtikėtina drama vainikuotame mače Virginijaus Šeškaus auklėtiniai 84:82 (26:15, 19:26, 21:18, 18:23) nukovė Šakių „Vyčio“ (7-3) komandą.

21
24
8
78%
7/9

Likus žaisti 18 sekundžių, vieną baudą pataikęs Tomas Delininkaitis suteikė šeimininkams trijų taškų persvarą – 83:80. Kitoje atakoje pražanga sustabdytas Paulius Semaška realizavo vieną metimą, bet kamuolį puolime atkovojo Aurelijus Pukelis, prieš kurį prasižengė Laimonas Kisielius.

A. Pukelis įmetė pirmą baudą, po antros pramestos per anksti įžengė į baudos aikštelę ir kamuolys atiteko „CBet“ ekipai (83:82).

Karolis Kokoška po minutės pertraukėlės prasižengė prieš L. Kisielių, kurio pirmasis metimas net nelietė lanko, o antrasis skrodė tinklelį ir V. Šeškaus kariauna turėjo dviejų taškų persvarą – 84:82.

Lemiamoje atakoje P. Semaška prasiveržimu į baudos aikštelę susikūrė progą metimui, bet prametė iš po krepšio ir finalinė sirena skelbė Jonavos komandos triumfą – 84:82.

K. Kokoškai įsmeigus tritaškį likus pustrečios minutės, „Vytis“ turėjo keturių taškų pranašumą – 80:76, bet per likusį laiką nebesugebėjo pelnyti taškų iš žaidimo.

„CBet“ komandoje rezultatyviausiai pasirodęs Darius Tarvydas sumetė 21 tašką (4/9 dvit., 2/5 trit., 7/9 baud.), sugriebė 8 kamuolius, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Tuo metu Aurimas Urbonas surengė universalų pasirodymą, įsirašydamas 8 taškus, 9 rezultatyvius perdavimus, 7 atkovotus ir 4 perimtus kamuolius. Tiesa, jis 6 kartus suklydo.

Galingai po krepšiais besigrūmęs A. Pukelis užfiksavo dvigubą dublį – 15 taškų (1/4 dvit., 3/5 trit., 4/6 baud.) ir 15 atkovotų kamuolių.

„CBet“: Darius Tarvydas 21 (8 atk. kam.), Tomas Delininkaitis 16 (4/8 trit.), Laimonas Kisielius 14 (8 atk. kam.), Ignas Labutis 12.

„Vytis“: Šarūnas Vingelis 17 (4/6 trit.), Aurelijus Pukelis 15 (15 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius 12 (6 atk. kam., 3 rez. perd.), Paulius Beliavičius (9 rez. perd.) ir Paulius Semaška (3/12 metimai) – po 10.