Geriausias pasiekimas: 108
Blogiausias pasiekimas: 55
Daugiausia pelno: Aurelijus Pukelis

NKL – VIKINGLOTTO 2020-2021 metų sezono devintosios savaitės naudingiausiu krepšininku tapo Šakių „Vyčio“ vedlys Aurelijus Pukelis.

Vidurio puolėjas per dvejas rungtynes vidutiniškai žaidė po 24 minutes ir pelnė po 26 taškus, atkovojo po 6,5 kamuolio, atliko po 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė po 1,5 kamuolio bei rinko po 34 naudingumo balus.

Krepšininkui dvikovoje su Mažeikių „Ereliais“ tam, kad surinktų 33 naudingumo balus, prireikė vos 15 minučių.

Centras per tokį trumpą laiką sugebėjo pelnyti 24 taškus (7/7 dvit., 2/2 trit., 4/4 baudų), atkovoti 4 ir perimti 2 kamuolius, atlikti 2 rezultatyvius perdavimus bei išprovokuoti 5 pražangas.

Kitame mače su „Telšiais“ A. Pukelis per 33 minutes surinko 28 taškus (9/14 dvit., 2/3 trit., 4/4 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei įsirašė 35 naudingumo balus.

„Vytis“ Mažeikių klubą pranoko 108:77, o Telšiuose per pratęsimą triumfavo 82:78.

A. Pukelis šį sezoną vidutiniškai renka po 25,3 naudingumo balo ir pagal šį rodiklį lygoje užima pirmąją vietą. Su 18,8 taško vidurkiu šilališkis lygoje yra antras, o su 8 atkovotų kamuolių vidurkiu – ketvirtas.

Per pirmąsias 13 rungtynių A. Pukelis pataiko 73,6 proc. dvitaškių, 62,5 proc. tritaškių ir 86 proc. baudų metimų.

Taip pat pristatome kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į geriausių savaitės žaidėjų penketuką.

Mindaugas Stašys, „Šilutė“
Vid. 19,5 tšk., 3 atk. kam., 3,5 rez. perd., 1 per. kam., 19,5 naud. bal.

Šilutės komandos vedlys abejose rungtynėse rodė panašius rezultatus, tačiau kiek geriau jam pasisekė pergalinga dvikova su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Tuomet įžaidėjas per 24 minutes pelnė 20 taškų (3/7 dvit., 2/3 trit., 8/9 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą, o rungtynių pabaigoje pataikė svarbius baudų metimus, kurie padėjo iškovoti pergalę.

Šį sezoną klaipėdietis pagal rezultatyvumą lygoje užima septintąją vietą (vid. 15,9), o pagal naudingumo balų vidurkį – devintąją (vid. 18,7).

Aurimas Urbonas, Jonavos „CBet“
Vid. 7 tšk., 9,5 atk. kam., 10 rez. perd., 1,5 per. kam., 19 naud. bal.

27-erių Aurimas Urbonas dvikovoje su Joniškio „Delikatesu“ pelnė tik 2 taškus, tačiau tai jam nesutrukdė surinkti 18 naudingumo balų – gynėjas taip pat atkovojo 10 kamuolių, o su 13 rezultatyvių perdavimų pasiekė savo sezono rekordą.

A. Urbonas vidutiniškai atlieka po 9,2 rezultatyvaus perdavimo ir lygoje užima pirmąją vietą.

Darius Tarvydas, Jonavos „CBet“
Vid. 21 tšk., 10,5 atk. kam., 3 rez. perd., 30 naud. bal.

Rezultatyviausias lygos krepšininkas ir vėl spindėjo „CBet“ gretose – mače su „Šilute“ surinko 17 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 28 naudingumo balus, o su Joniškio „Delikatesu“ – 25 taškus, 10 sugriebtų kamuolių ir 32 naudingumo balus.

D. Tarvydas šį sezoną renka po 19,8 taško (1 vieta lygoje) ir 22,5 naudingumo balo (2 vieta lygoje).

Martynas Pacevičius, Vilniaus „Perlas Energija“
23 tšk., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 37 naud. bal.

„Perlo Energijos“ lyderis M. Pacevičius praėjusią savaitę sužaidė tik vieną mačą, tačiau jame spindėjo visu gražumu. Pergalingoje dvikovoje su Šilalės „Lūšimi“ centras per 32 minutes pelnė 23 taškus (6/9 dvit., 2/2 trit., 5/7 baudų), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 37 naudingumo balus.

Aukštaūgis šį sezoną renka po 18,5 taško (3 vieta lygoje) ir 21,9 naudingumo balo (3 vieta lygoje).