Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Ketvirtąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Palangos „Kuršiai“ (4-4).

24
22
55%
6/11
60%
3/5

Vytauto Buzo auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 85:74 (16:14, 18:16, 16:24, 21:17, 14:3) palaužė Kauno „Žalgiris-2“ (10-4) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms Paulius Murauskas dvitaškiu nutolino šeimininkus per 13 taškų (68:55) ir atrodė, kad mačo baigtis jau aiški. Tačiau palangiškiai baltos vėliavos kelti neketino, surengė spurtą 16:2 ir likus 24 sekundėms po Chase'o Harlerio dvitaškio persvėrė rezultatą savo naudai (71:70).

Likus 14 sekundžių pražanga sustabdytas Vitalijus Kozys turėjo galimybę persverti rezultatą kauniečių naudai, tačiau tikslą pasiekė tik viena mesta bauda. Laurynas Mikalauskas prametė abi baudas ir komandoms teko žaisti pratęsimą (71:71).

Papildomoje 5 minučių atkarpoje psichologinį pranašumą turėję „Kuršiai“ dominavo, surinkdami 14 taškų, tuo metu žalgiriečiams leisdami įmesti vos 3 (85:74).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Taurantas Tamošiūnas, kuris per 37 minutes pelnė 24 taškus (3/5 dvit., 6/11 trit.), atkovojo 5, perėmė bei prarado po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 22 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Paulius Murauskas 17 (8 atk. kam., 7 kl., 4 rez. perd., 4 per. kam., 24 naud. bal.), Karolis Babušis 15 (3/8 trit.), Giedrius Bergaudas 14 (7/10 dvit., 10 atk. kam.), Matas Repšys 11.

„Kuršiai“: Taurantas Tamošiūnas 24 (6/11 trit., 5 atk. kam.), Chase'as Harleris 22 (9/12 dvit., 1/6 trit.), Mantvydas Žukauskas 9 (7 rez. perd.), Laurynas Mikalauskas 8 (15 atk. kam.).