Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Aurelijus Pukelis sužaidė neįtikėtinas rungtynes, o jo vedamas Šakių „Vytis“ (11-3) šventė pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse.

40
54
16
85%
17/20

Eriko Kučiausko vadovaujama kariauna išvykoje 79:75 (22:26, 13:21, 21:11, 23:17) privertė pasiduoti Kauno „Žalgirio-2“ (13-6) krepšininkus.

A. Pukelis „Vyčiui“ per 28 minutes įmetė 40 taškų (17/20 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 16 ir perėmė 4 kamuolius, 5 sykius suklydo, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 54 naudingumo balus.

Krepšininkas pagerino ne tik savo asmeninius rezultatyvumo bei naudingumo balų rekordus, bet ir surengė galingiausią lygos sezono pasirodymą. Iki šiol geriausią sezono pasiekimą buvo užfiksavęs Nojus Mineikis, kuomet surinko 45 naudingumo balus.

54 naudingumo balai yra geriausias rezultatas nuo 2016 metų, kuomet Gytis Masiulis surinko 55 efektyvumo balus.

Šeimininkai dar trečiojo kėlinio viduryje turėjo dviženklę persvarą (58:48), tačiau „Vytis“ ketvirtį užbaigė 8 taškais be atsako – 56:58.

Toliau puolime strigę jaunieji žalgiriečiai ketvirtajame kėlinyje taškų negalėjo pelnyti 5 minutes, o tuo pasinaudoję svečiai spurtavo 12:0 (70:59).

Vis dėlto kauniečiai nežadėjo kelti baltos vėliavos. Po dviejų Dominyko Stenionio tritaškių bei keturių Vitalijaus Kozio taškų likus žaisti pusę minutės komandas skyrė vos 1 taškas – 75:76.

Mačo likimą nusprendė ne kas kitas, o neįtikėtinai žaidęs A. Pukelis, pataikęs tritaškį lemiamoje atakoje.

„Žalgiris-2“: Paulius Murauskas ir Justinas Ramanauskas po 15, Mantas Rubštavičius 12.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 40 (17/20 dvit., 16 atk. kam., 4 per. kam., 5 kld., 7 išpr. praž., 54 naud. bal.), Darjušas Lavrinovičius (7 atk. kam., 8 išpr. praž., 21 naud. bal.) ir Kšištofas Lavrinovičius po 15.