Aštuntąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo „Telšiai“ (8-5).

26
10
60%
3/5

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 92:67 (23:17, 27:9, 26:23, 16:18) nugalėjo Molėtų „Ežerūno-Atleto“ (4-12) krepšininkus.

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuomet šeimininkai surengė galingą spurtą 20:4 ir po Mindaugo Norkaus dvitaškio įgijo 22 taškų persvarą (43:21). Prieš ilgąją pertrauką Tomas Zdanavičius pelnė 4 taškus paeiliui ir telšiškiai nutolo 24 taškais (50:26).

Per antrąjį ketvirtį „Telšiai“ pelnė 27 taškus, tuo metu svečiams iš Molėtų leisdami įmesti vos 9.

Po tokio smūgio Remigijaus Bardausko auklėtinai nebeatsigavo ir Telšių ekipa šventė lengvą pergalę (92:67).

Naudingiausiai šeimininkų gretose rungtyniavo dvigubą dublį surinkęs M. Norkus. Aukštaūgis per 22 minutes pelnė 19 taškų (8/12 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 10 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 19 (10 atk. kam., 26 naud. bal.), Tomas Zdanavičius 18 (7/11 dvit., 9 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 17, Ignas Razutis 11 (6 rez. perd.), Vilius Pocius 9 (6 atk. kam.).

„Ežerūnas-Atletas“: Laurynas Samėnas 14 (4/9 trit.), Rokas Mačiulis 11 (7 kl.), Ignas Juškevičius 10 (9 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas ir Arijus Adomauskas po 8.