Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Lengvą pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo „Gargždų“ (13-4) komanda, kuri svečiuose 77:47 (16:15, 15:7, 29:14, 17:11) sutriuškino be pergalių liekančią Šilalės „Lūšį“ (0-16).

19
25
60%
3/5
50%
4/8

Po dviejų kėlinių „Gargždai“ pirmavo 9 taškais, o trečiąjį kėlinį laimėjo 29:14, pabėgo į priekį rezultatu 60:36 ir išsprendė rungtynių nugalėtojo klausimą.

„Gargždai“ vertėsi be Modesto Kumpio ir Jono Dumašiaus.

Nugalėtojams Deividas Anužis pelnė 19 taškų (4/8 dvit., 3/5 trit., 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

„Lūšis“: Arūnas Rimkus 12, Rokas Paulauskas 10 (9 atk. kam.), Laimonas Remeikis 9 (10 atk. kam.).

„Gargždai“: Deividas Anužis 19 (6 rez. perd.), Mantas Ruikis 16 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Titas Lengvinas ir Ernestas Bružas (6 atk. kam.) po 13, Oskaras Pleikys 7 (11 atk. kam.).