Trečiąją pergalę iš eilės NKL – VIKINGLOTTO iškovojo „Šilutės“ (11-6) komanda, kuri namuose 92:75 (28:15, 17:19, 22:21, 25:20) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (6-9).

Šilutiškiai puikiai pradėjo mačą ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 13 taškų persvara (28:15), o antrajame kėlinyje įgijo 20 taškų pranašumą (41:21).

Trečiajame kėlinyje „Perlas“ priartėjo iki 5 taškų skirtumo (53:58), bet aikštės šeimininkai kėlinį užbaigė atkarpa 9:2 ir pabėgo iki 12 taškų persvaros.

Lemiamą kėlinį „Šilutė“ pradėjo spurtu 10:0, įgijo 22 taškų persvarą ir daugiau rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė.

Nugalėtojams Linas Lekavičius pelnė 19 taškų (4/5 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

„Perlas“: Edgaras Stanionis 13, Povilas Gaidys 12, Aurimas Birgelis ir Martynas Linkevičius (9 atk. kam.) po 10.

„Šilutė“: Linas Lekavičius 19 (4/5 trit., 6 rez. perd.), Ernestas Sederevičius 18 (5/6 dvit., 5/5 baudų), Mindaugas Stašys (6 rez. perd.), Valdas Vasylius (10 atk. kam.) ir Tadas Poška po 12, Herkus Kumpys 10, Rytis Biliartas 9 (8 atk. kam., 7 kld.).