Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (5-13) NKL – VIKINGLOTTO rungtynėse namuose 56:68 (9:15, 20:18, 10:19, 17:16) nusileido Joniškio „Delikateso“ (5-12) ekipai.

24
29
6
50%
7/14

Po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai pataikė du tritaškius, o tai leido sumažinti atsilikimą iki vieno taško (34:35).

Visgi po to „Neptūnas-Akvaservis“ sustojo puolime ir „Delikateso“ krepšininkai tuo pasinaudojo – susikrovė dviženklį pranašumą (52:39).

Lemiamame ketvirtyje „Delikateso“ komanda įpusėjus kėliniui padidino savo pranašumą iki rekordinio (66:45). Per likusį kėlinio laiką klaipėdiečiams pavyko tik sušvelninti skirtumą ir „Delikatesas“ šventė pergalę.

„Neptūnas-Akvaservis“: Dovydas Romančenko 20 (7 atk. kam), Nojus Mineikis 10 (9 atk. kam), Adomas Sidarevičius 9, Matas Vaitkus 8.

„Delikatesas“: Ja‘wanas Davisas 24 (9 atk. kam, 6 rez. perd.), Šarūnas Kulevičius 19, Nedas Kancleris (9 atk. kam) ir Žilvinas Petraitis po 6.