Nuotr.: Dainius Lukšta

Daugiau nei savaitės pertrauką turėjusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (15-6) iškovojo pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse.

Povilo Šakinio auklėtiniai Kauno „Žalgirio“ arenoje 81:67 (25:20, 20:11, 23:20, 13:16) pranoko vietos „Žalgirio-2“ (15-7) krepšininkus. Tai buvo pirmasis atvejis istorijoje, kuomet NKL – VIKINGLOTTO rungtynės vyko „Žalgirio“ arenoje.

Marijampoliečiai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Jonas Zakas smeigė tritaškį bei realizavo tris baudas, Šarūnas Beniušis įkrovė iš viršaus, Žygimantas Šimonis pataikė dar vieną tolimą metimą ir „Sūduva-Mantinga“ ilgąją pertrauką pasitiko turėdama 14 taškų persvarą – 45:31.

Per likusią rungtynių dalį nė viena iš komandų reikšmingo spurto nebesurengė, tad persvarą išlaikiusi „Sūduva-Mantinga“ šventė užtikrintą pergalę.

Pagrindinis pergalės kalvis buvo geriausias sezono rungtynes sužaidęs Rokas Stankevičius, kuris per 26 minutes surinko 24 taškus (7/12 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.), 9 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 4 išprovokuotas pražangas, 1 klaidą bei 26 naudingumo balus.

Marijampolės komandos gretose debiutavo ir praėjusią savaitę prie ekipos prisijungęs Rokas Ūzas. Vis dėlto jis ant parketo praleido vos 3 sekundes ir jo statistikos grafa liko tuščia visose kategorijose.

„Rokas dar nėra pilnai pasiruošęs žaisti, – R. Ūzo situaciją komentavo P. Šakinis. – Tos trys sekundės aikštelėje gavosi dėl to, nes jam iki reguliariojo sezono pabaigos reikia sužaisti 5 rungtynes. Dar nenorėjome rizikuoti, kad negautų traumos ir panašiai. Manau, kad jau kitą savaitgalį išbėgs į aikštelę ir sužais tam tikrą atkarpą.“

Abi komandos išsiskyrė itin gausiu klaidų skaičiumi. Kauniečiai šioje dvikovoje prarado 21 kamuolį, o marijampoliečiai – 20.

„Žalgiris-2“: Giedrius Bergaudas 18 (4/5 dvit., 2/4 trit.), Mantas Rubštavičius 14 (3/4 dvit., 1/4 trit.), Karolis Babušis 7 (1/5 dvit., 1/7 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 24 (7/12 dvit., 2/5 trit., 9 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 17 (3/5 dvit., 8/12 baud.), Jonas Zakas 14 (3/4 trit.), Žygimantas Šimonis 12 (4/7 trit.).