Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Justinas Ramanauskas paskutinę rungtynių sekundę pataikė baudos metimą Kauno „Žalgiriui-2“ (17-7) NKL – VIKINGLOTTO mače išplėšė pergalę namuose 91:90 (27:30, 16:6, 21:24, 27:30) prieš Šilalės „Lūšį“ (2-22).

24
30
69%
9/13
10

Iki mačo pabaigos likus 80 sekundžių „Žalgiris-2“ dar atsiliko 5 taškais (82:87), bet Mantas Rubštavičius pelnė dvitaškį, o Ignas Daukšys užsidirbo ne tik pražangą puolime, bet ir techninę nuobaudą.

Tuo pasinaudojo Justinas Ramanauskas, kuris įmėtė baudos metimą, pridėjo dvitaškį su pražanga ir likus 40 sekundžių „Žalgirį-2“ išvedė į priekį 88:87.

Laimonas Remeikis prarado kamuolį, o tuomet „Lūšis“ buvo priversta pažeisti taisykles. J. Ramanauskas pataikė abi baudas ir likus 16 sek. kauniečiai pirmavo 3 taškais (90:87).

Likus 7 sek. Mindaugas Čepauskas smeigė tritaškį ir rezultatą išlygino, o Arvydas Gronskis paprašė pertraukėlės.

Lemiamoje atakoje J. Ramanauskas nepataikė dvitaškio, tačiau pats sugriebė kamuolį ir likus 0,7 sek. išprovokavo Osvaldo Mačernio pražangą. Gynėjas pataikė vieną baudą ir išplėšė pergalę „Žalgiriui-2“.

Kauno komandai Giedrius Bergaudas per 27 minutes pelnė 24 taškus (9/13 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 30 naudingumo balų.

Šilalės ekipos gretose išsiskyrė Laimonas Remeikis, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 21 taškas (3/6 dvit., 15/16 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 32 naudingumo balai.

„Žalgiris-2“: Giedrius Bergaudas 24 (9/13 dvit., 2/3 trit., 10 atk. kam., 30 naud. bal.), Justinas Ramanauskas 19 (5/9 dvit., 6/7 baud., 6 rez. perd.), Mantas Rubštavičius 10, Paulius Murauskas 9 (4/5 dvit.), Karolis Babušis 8 (2/11 trit.), Liutauras Lelevičius 7 (5 atk. kam.).

„Lūšis“: Laimonas Remeikis 21 (15/16 baud., 4 rez. perd., 32 naud. bal.), Ignas Daukšys 19 (7/14 dvit., 4 kld.), Osvaldas Mačernis 18 (4/4 dvit., 2/2 trit., 7 atk. kam., 5 per. kam., 30 naud. bal.), Justas Košys 12 (4/7 dvit., 6 atk. kam.).