Nuotr.: ReAl Momentas
Nuotr. ReAl Momentas

Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Palangos „Kuršiai“ (14-11), kurie namie 90:66 (23:15, 26:16, 21:15, 20:20) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (7-19).

19
24
70%
7/10
4

Palangos ekipai tai buvo antras laimėjimas iš eilės.

Jau po dviejų kėlinių palangiškiai turėjo 18 taškų persvarą (49:31), per trečiąjį ketvirtį atotrūkį padidino iki 24 taškų, o per paskutinį kėlinį pranašumą išsaugojo.

„Kuršiams“ Robertas Keliačius per 23 minutes pelnė 19 taškų (7/10 dvit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Joniškio ekipos gretose pasižymėjo Žilvinas Petraitis, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 21 taškas (6/10 dvit., 3/7 trit.), 1 atkovotas kamuolys ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Delikatesui“ nepadėjo Šarūnas Kulevičius.

„Kuršiai“: Robertas Keliačius 19 (7/10 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Chase'as Harleris (4/9 dvit., 2/3 trit.) ir Laurynas Lučinskas (3/4 trit.) po 14, Mantvydas Žukauskas 13 (4/6 dvit., 4 rez. perd.), Mantvydas Staniulis 10 (2/2 trit., 5 rez. perd., 5 kld.), Laurynas Mikalauskas 8 (4/7 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 21 (6/10 dvit., 3/7 trit., 5 rez. perd.), Arminas Kleišys 17 (7/7 dvit.), Nedas Kancleris 12 (3/8 dvit., 7 atk. kam.), Paulius Klemas 11 (3/4 trit., 10 rez. perd., 8 kld.).