Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Antroje rungtynių pusėje spurtavęs Kauno „Žalgiris-2“ (18-10) NKL – VIKINGLOTTO mače išvykoje 91:85 (23:26, 24:16, 25:23, 19:20) nugalėjo „Šilutę“ (14-14).

15
23
88%
7/8
100%
2/2

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Šilutė“ atsiliko tik 2 taškais (64:66), bet tuomet „Žalgiris-2“ spurtavo 17:4 ir įgijo 15 taškų pranašumą (83:68), kurio užteko iki susitikimo pabaigos.

Kauno ekipos gretose efektyviausias buvo Karolis Babušis, kurio sąskaitoje per 14 minučių 15 taškų (1/2 dvit., 2/2 trit., 7/8 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 23 naudingumo balai.

Šilutės komandai Valdas Vasylius per 31 minutę pelnė 33 taškus (11/14 dvit., 2/5 trit., 5/5 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo rezultatyviausios puolėjo rungtynes karjeroje NKL – VIKINGLOTTO. Krepšininkas taip pat pakartojo naudingumo balų rekordą.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 33 (11/14 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud., 5 atk. kam., 36 naud.), Herkus Kumpys (3/7 trit., 7 atk. kam.) ir Justinas Tayloras (6/6 baud., 7 atk. kam.) po 15, Tadas Poška 8 (2/4 trit.), Ernestas Sederevičius (6 atk. kam.) ir Ugnius Mineikis po 7.

„Žalgiris-2“: Vitalijus Kozys 16 (4/5 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam.), Karolis Babušis 15 (2/2 trit., 7/8 baud.), Dominykas Stenionis (2/2 trit.) ir Paulius Murauskas (4/9 trit.) po 12, Giedrius Bergaudas 11 (4/6 dvit., 4 kld.), Gytis Nemeikša (8 atk. kam., 4 kld.) ir Mantas Rubštavičius (7/7 baud.) po 7.