Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Jonavos „CBet“ komanda tapo pirmąja NKL – VIKINGLOTTO finalo ketverto dalyve. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse svečiuose 106:86 (25:29, 29:17, 32:20, 20:20) įveikė „Šilutę“ ir prasibrovė tarp keturių stipriausių sezono komandų.

22
30
100%
3/3
80%
8/10

Jonavos komanda seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1. „CBet“ krepšininkai seriją užbaigė dviem laimėjimais paeiliui.

Finalo ketverto pusfinalyje „CBet“ susikaus su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ arba „Gargždais“. Šiuo metu šioje poroje rezultatu 2-0 pirmauja marijampoliečiai.

NKL – VIKINGLOTTO finalo ketvertas vyks balandžio 1-3 dienomis Jonavoje.

„Šilutė“ prasidėjus trečiajam kėliniui po Tado Poškos tritaškio atsiliko 5 taškais, bet tuomet „CBet“ spurtavo 7:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (61:49).

Dar vieną spurtą „CBet surengė trečiojo kėlinio pabaigoje, kai po atkarpos 13:2 įgijo 23 taškų persvarą (84:61). Per likusį laiką „Šilutė“ į rungtynes negrįžo.

„Šilutės“ komanda vertėsi be traumą patyrusio Valdo Vasyliaus.

Jonavos ekipos gretose pasižymėjo Darius Tarvydas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 22 taškai (8/10 dvit., 1/4 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 30 naudingumo balų.

Šilutės komandai Ernestas Sederevičius per 38 minutes pelnė 25 taškus (5/11 dvit., 1/4 trit., 12/12 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.