Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

„7bet-NKL“ sezonui besiruošiančios Kauno „Žalgirio-2“ ir Kauno rajono „Atleto“ komandos tarpusavyje sužaidė draugiškas rungtynes.

Mačas baigėsi lygiosiomis – 77:77 (23:15, 15:20, 18:19, 21:23), o pratęsimo nuspręsta nežaisti.

Mačą geriau pradėjo jaunieji žalgiriečiai, kurie dar pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą 15:4, o po 10 minučių pirmavo 8 taškais (23:15).

Antrajame ketvirtyje „Atletas“ spurtavo ir į pertrauką išėjo turėdamas vieno metimo deficitą (35:38).

Po pertraukos vyko itin lygi kova, kuri vis tik pasisuko į „Atleto“ pusę. Lygiai su varžovais kovoję žalgiriečiai atsidūrė besivejančios komandos vaidmenyje 44:46, tačiau pasibaigus kėliniui vėl turėjo persvarą 56:54.

Ketvirtas kėlinys buvo atkarpų žaidimas – pirmoji kėlinio pusė vėl vyko taškas į tašką, o jam persiritus į antrą pusę varžovai nutolo – 68:76. Nepaisant sunkumų, šeimininkai parodė charakterį ir sugebėjo išlyginti rezultatą 77:77, kuris nugalėtojų neišaiškino.

Rungtynėse varžovai naudojosi žalgiriečių klaidomis, po kurių pelnė 21 tašką. „Žalgiris-2“ savo ruožtu rinko taškus iš baudos aikštelės, kurių pelnė net 36.

„Žalgiris-2“: Gytis Nemeikša 15, Titas Sargiūnas 14, Joshua Bonga 11, Martynas Tamulevičius 10, Motiejus Krivas 9 (6 atk. kam.), Domantas Šarauskas 5.

„Atletas“: Gytis Sirutavičius 15, Armandas Urkis 14, Karolis Babkauskas 12.